DBMAE25SA197F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMAE25SA197F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25 F CRIMP F0 CLIN TIN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAE25SA197F0
Tau Wae DBMAE25SA197F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25 F CRIMP F0 CLIN TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6357 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMAE25S
DBMAE25S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F CRIMP CLIN G30 ZIN