DBMAE25PNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMAE25PNMBK47F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25F CRIMP CLIN G50 NMB
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMAE25PNMBK47F0
Tau Wae DBMAE25PNMBK47F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25F CRIMP CLIN G50 NMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5459 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMAE25PNMBK47F0
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Thermoplastic Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position