DBMA44SK126F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMA44SK126F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA44SK126F0
Tau Wae DBMA44SK126F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2081 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Momo Hoapā Signal