DBMA44SK126
Hua Hua
Tau Wae: DBMA44SK126
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 602 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA44SK126
Tau Wae DBMA44SK126 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal