DBMA44PNMK52
Hua Hua
Tau Wae: DBMA44PNMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 814 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA44PNMK52
Tau Wae DBMA44PNMK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 814 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMA44PNMBK52
DBMA44PNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT