DBMA44PNMBK52F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMA44PNMBK52F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 44 M CRIMP NMB GOLD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 733 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA44PNMBK52F0
Tau Wae DBMA44PNMBK52F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 733 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka 50µin (1.27µm) Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Nga Takahanga Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMA44PNMBK47F0
DBMA44PNMBK47F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DBMA44PNMBK47F0
I roto i te taonga: 959 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMA44PNMBK52
DBMA44PNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMA44PNM
DBMA44PNM