DBMA25SA197F16F0
Hua Hua
Tau Wae: DBMA25SA197F16F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25 F CRIMP F0 TIN D/C
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA25SA197F16F0
Tau Wae DBMA25SA197F16F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25 F CRIMP F0 TIN D/C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7740 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Dust Cap Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal