DBMA25SA197F0F16
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBMA25SA197F0F16
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 25 F CRIMP G T DUSTCAP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMA25SA197F0F16
Tau Wae DBMA25SA197F0F16 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25 F CRIMP G T DUSTCAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6380 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Lead Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMA25SA197F0F16
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Dust Cap Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Momo Hoapā Signal