DBM25S1A0N
Hua Hua
Tau Wae: DBM25S1A0N
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25S1A0N
Tau Wae DBM25S1A0N Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4200 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM25S
DBM25S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD G ZINC