DBM25S0L2A191
Hua Hua
Tau Wae: DBM25S0L2A191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25S0L2A191
Tau Wae DBM25S0L2A191 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4204 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM25S1A0NA190
DBM25S1A0NA190
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5181 pcs
Tikiake:
RFQ
DBM25S
DBM25S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD G30 ZINC
I roto i te taonga: 3451 pcs
Tikiake:
RFQ
DBM25PZNMB
DBM25PZNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 334 pcs
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Tikiake: DBM25S.pdf
DBM25S0L2A191A197
DBM25S0L2A191A197
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
DBM25S1A0N
DBM25S1A0N
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD G ZINC