DBM25PNMK52
Hua Hua
Tau Wae: DBM25PNMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DBM25PNMK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25PNMK52
Tau Wae DBM25PNMK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga DBM25PNMK52.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM25PNMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal