DBM25PNK127
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBM25PNK127
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM25PNK127.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM25PNK127
Tau Wae DBM25PNK127 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3173 pcs Pepa Raraunga DBM25PNK127.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBM25PNK127
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM25PNMB
DBM25PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT