DBM13W3PNM
Hua Hua
Tau Wae: DBM13W3PNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM13W3PNM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM13W3PNM
Tau Wae DBM13W3PNM Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2133 pcs Pepa Raraunga DBM13W3PNM.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Brass Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM13W3PNMB77
DBM13W3PNMB77
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1122 pcs
Tikiake: DBM13W3PNMB77.pdf
RFQ
DBM13W3PNMBK52
DBM13W3PNMBK52
Kaihanga: Cannon