DBM13W3PN
Hua Hua
Tau Wae: DBM13W3PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DBM13W3PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBM13W3PN
Tau Wae DBM13W3PN Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 16267 pcs Pepa Raraunga DBM13W3PN.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DBM13W3PNPG
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBM13W3PJK87
DBM13W3PJK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER