DBK25S-F179
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBK25S-F179
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBK25S-F179
Tau Wae DBK25S-F179 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4397 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBK25S-F179
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D50S91C4GI00LF
D50S91C4GI00LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS VERT PRESS
I roto i te taonga: 22979 pcs
Tikiake: D50S91C4GI00LF.pdf
RFQ
DBKL-25SAT-F
DBKL-25SAT-F
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 6027 pcs
Tikiake: DBKL-25SAT-F.pdf
RFQ
DEMV9SX
DEMV9SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 9POS PNL MNT SLDR
Tikiake:
DBK25S
DBK25S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Tikiake:
DBK25SU
DBK25SU
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
DCMN25H3PNK127
DCMN25H3PNK127
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Tikiake: DCMN25H3PNK127.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tikiake: 5747842-3.pdf
DBK-31042-000
DBK-31042-000
Kaihanga: Knowles
Whakaahuatanga: SPEAKER
L717DB25P
L717DB25P
Kaihanga: Amphenol Commercial Products
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P STR SLDR CUP
Tikiake: L717DB25P.pdf
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Tikiake: 192-015-113-161.pdf
DBK25P
DBK25P
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
172-E25-111R011
172-E25-111R011
Kaihanga: NorComp
Tikiake: 172-E25-111R011.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel