DBKL-25SAT-F
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBKL-25SAT-F
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DBKL-25SAT-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBKL-25SAT-F
Tau Wae DBKL-25SAT-F Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6027 pcs Pepa Raraunga DBKL-25SAT-F.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa D*KL
Packaging - Ētahi Ingoa DBKL25SATF
Q986030
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset 0.318" (8.08mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-HDF26PP-WP
A-HDF26PP-WP
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
I roto i te taonga: 8958 pcs
Tikiake: A-HDF26PP-WP.pdf
RFQ
DBL9W4P300G40LF
DBL9W4P300G40LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SOLDER
I roto i te taonga: 4076 pcs
Tikiake: DBL9W4P300G40LF.pdf
RFQ
DBK25S
DBK25S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Tikiake:
DCMC13H6PJK87
DCMC13H6PJK87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Tikiake: DCMC13H6PJK87.pdf
DBK25P
DBK25P
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT