DBE25SF179A
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBE25SF179A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DBE25SF179A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBE25SF179A
Tau Wae DBE25SF179A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4281 pcs Pepa Raraunga DBE25SF179A.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBE25SF179A
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBE25SA190
DBE25SA190
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4132 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25SF179C
DBE25SF179C
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F WW .585" CLIN G ZI
I roto i te taonga: 3972 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25SF179A197
DBE25SF179A197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW