DBE25SA191A197
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBE25SA191A197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBE25SA191A197
Tau Wae DBE25SA191A197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5426 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Original D
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBE25SF179
DBE25SF179
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F WW .375" CLIN G ZI
I roto i te taonga: 6586 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25SF179A197
DBE25SF179A197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 3893 pcs
Tikiake:
RFQ
DBE25SA191
DBE25SA191
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT