DAMMG11X1SJ
Hua Hua
Tau Wae: DAMMG11X1SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DAMMG11X1SJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMMG11X1SJ
Tau Wae DAMMG11X1SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2223 pcs Pepa Raraunga DAMMG11X1SJ.pdf
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 (10 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A