DAMMG11H1SJ
Hua Hua
Tau Wae: DAMMG11H1SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DAMMG11H1SJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMMG11H1SJ
Tau Wae DAMMG11H1SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2494 pcs Pepa Raraunga DAMMG11H1SJ.pdf
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Power)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 (10 + 1 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A, 40A