| Tau Wae | DAMM-15S-F179 | Kaihanga | Cannon |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2524 pcs | Pepa Raraunga | DAMM-15S-F179.pdf |
| Waea Wire | - | Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Wire Wrap | Rahi Rahi, Tahora Hononga | 2 (DA, A) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Yellow Chromate Plated Zinc | Raupapa | 24308-Style, D*MM |
| Packaging | Bulk | Ētahi Ingoa | 051521-0121 515210121 DAMM15SF179 IDAMM15SF179 IDAMM15SF179-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C | Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 15 | Momo Tae | Panel Mount, Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant | Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - | Whakaahuatanga Taipitopito | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Whakatauranga onamata | 7.5A | Momo Hoapā | Signal |