DAMM-15S-E
CannonCannon
DAMM-15S-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMM-15S-E
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DAMM-15S-E.pdf
RoHs Tūnga Kaore e pa ana / RoHS kore he ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM-15S-E
Tau Wae DAMM-15S-E Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5377 pcs Pepa Raraunga DAMM-15S-E.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051521-0020
DAMM15SE
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMM-15S-G
DAMM-15S-G
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 3380 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMM-15S-F179A-A101
DAMM-15S-F179A-A101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 2727 pcs
Tikiake: DAMM-15S-F179A-A101.pdf
RFQ
DAMM-15S
DAMM-15S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT