DAM15SF179AA197
Hua Hua
Tau Wae: DAM15SF179AA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DAM15SF179AA197.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM15SF179AA197
Tau Wae DAM15SF179AA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2949 pcs Pepa Raraunga DAM15SF179AA197.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAM15SF179AA197
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAM15SK52
DAM15SK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1660 pcs
Tikiake: DAM15SK52.pdf
RFQ
DAM15SENMBK52
DAM15SENMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4048 pcs
Tikiake: DAM15SENMBK52.pdf
RFQ
DAM15SF179
DAM15SF179
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW