DAM15SF179A208
Hua Hua
Tau Wae: DAM15SF179A208
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM15SF179A208
Tau Wae DAM15SF179A208 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1727 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAM15SF16
DAM15SF16
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 15261 pcs
Tikiake:
RFQ
DAM15SH
DAM15SH
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
I roto i te taonga: 4291 pcs
Tikiake: DAM15SH.pdf
RFQ
DAM15SF179
DAM15SF179
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW