CIR06AF-32-31S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-32-31S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR06AF-32-31S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 385 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-32-31S
Tau Wae CIR06AF-32-31S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 385 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-32-31S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-31 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CIR06AF3231S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 13A