CIR06AF-32-31P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-32-31P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR06AF-32-31P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 588 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-32-31P
Tau Wae CIR06AF-32-31P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 588 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-32-31P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-31 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06AF-32-22SY-F80
CIR06AF-32-22SY-F80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 54POS STRGHT SKT
I roto i te taonga: 4175 pcs
Tikiake: CIR06AF-32-22SY-F80.pdf
RFQ
CIR06AF-32-31S
CIR06AF-32-31S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 385 pcs
Tikiake: CIR06AF-32-31S.pdf
RFQ
CIR06AF-32-31P-F80-T112
CIR06AF-32-31P-F80-T112
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 383 pcs
Tikiake:
CIR06AF-32-22SZ-F80
CIR06AF-32-22SZ-F80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC