CIR02R32A-22P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR02R32A-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR02R32A-22P
Tau Wae CIR02R32A-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5124 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-A22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 13A, 150A