CIR02R28-13P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR02R28-13P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS PNL MNT PIN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR02R28-13P
Tau Wae CIR02R28-13P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS PNL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5572 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CIR02R2813P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CIR02R28-13P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 28-13 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS PNL MNT PIN
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock