CA3101F28-22SWF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3101F28-22SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Ngā Rauemi: 1.CA3101F28-22SWF80.pdf2.CA3101F28-22SWF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3101F28-22SWF80
Tau Wae CA3101F28-22SWF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5638 pcs Pepa Raraunga 1.CA3101F28-22SWF80.pdf2.CA3101F28-22SWF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3101F2822SWF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -