CA3101F28-22SWBF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3101F28-22SWBF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Ngā Rauemi: CA3101F28-22SWBF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3101F28-22SWBF80
Tau Wae CA3101F28-22SWBF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga CA3101F28-22SWBF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A, 135A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA3101F28-51S
CA3101F28-51S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 876 pcs
Tikiake: CA3101F28-51S.pdf
RFQ
CA3101F28-22SWF80
CA3101F28-22SWF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 5638 pcs
Tikiake: CA3101F28-22SWF80.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4098 pcs
Tikiake: CA3101F28-22S.pdf
CA3101F28-22SW
CA3101F28-22SW