CA08COMF24-28S01
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA08COMF24-28S01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Ngā Rauemi: CA08COMF24-28S01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA08COMF24-28S01
Tau Wae CA08COMF24-28S01 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga CA08COMF24-28S01.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A