CA08COMF24-28PB01
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA08COMF24-28PB01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP
Ngā Rauemi: CA08COMF24-28PB01.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA08COMF24-28PB01
Tau Wae CA08COMF24-28PB01 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1334 pcs Pepa Raraunga CA08COMF24-28PB01.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Reverse Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -