CA02COML24-28P01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COML24-28P01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA02COML24-28P01.pdf2.CA02COML24-28P01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COML24-28P01
Tau Wae CA02COML24-28P01 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4392 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COML24-28P01.pdf2.CA02COML24-28P01.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COML2428P01
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COML24-28P01
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded