CA02COML22-14PBA176
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COML22-14PBA176
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA02COML22-14PBA176.pdf2.CA02COML22-14PBA176.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COML22-14PBA176
Tau Wae CA02COML22-14PBA176 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5137 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COML22-14PBA176.pdf2.CA02COML22-14PBA176.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COML2214PBA176
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole Waehanga Kaihanga CA02COML22-14PBA176
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-14 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Reverse Bayonet Lock