CA00COME22-19PB
Hua Hua
Tau Wae: CA00COME22-19PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA00COME22-19PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA00COME22-19PB
Tau Wae CA00COME22-19PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1903 pcs Pepa Raraunga CA00COME22-19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA00COME2219PB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A