CA00COME22-19P
Hua Hua
Tau Wae: CA00COME22-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA00COME22-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA00COME22-19P
Tau Wae CA00COME22-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5380 pcs Pepa Raraunga CA00COME22-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA00COME22-14SF127
CA00COME22-14SF127
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CAC 19C 19#16 SKT RECP WALL
I roto i te taonga: 1175 pcs
Tikiake: CA00COME22-14SF127.pdf
RFQ
CA00COME22-14PWB
CA00COME22-14PWB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1764 pcs
Tikiake: CA00COME22-14PWB.pdf
RFQ
CA00COME22-19PB
CA00COME22-19PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP