CA00COME22-12PB
Hua Hua
Tau Wae: CA00COME22-12PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA00COME22-12PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA00COME22-12PB
Tau Wae CA00COME22-12PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1894 pcs Pepa Raraunga CA00COME22-12PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA00COME2212PB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA00COME22-12P
CA00COME22-12P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP