CA00COME22-12P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA00COME22-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA00COME22-12P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA00COME22-12P
Tau Wae CA00COME22-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6008 pcs Pepa Raraunga CA00COME22-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA00COME20A48SB01-44
CA00COME20A48SB01-44
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
I roto i te taonga: 4304 pcs
Tikiake: CA00COME20A48SB01-44.pdf
RFQ
CA00COME20A48PB01
CA00COME20A48PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 5103 pcs
Tikiake: CA00COME20A48PB01.pdf
RFQ
CA00COME22-12PB-44
CA00COME22-12PB-44
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: CA00COME22-12PB-44.pdf
CA00COME20A48SB
CA00COME20A48SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Tikiake: CA00COME20A48SB.pdf
CA00COME22-12PB
CA00COME22-12PB
Tikiake: CA00COME22-12PB.pdf
CA00COME22-12PBF80-44
CA00COME22-12PBF80-44
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP
Tikiake: CA00COME22-12PBF80-44.pdf
CA00COME20A9PB
CA00COME20A9PB
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: CA00COME20A9PB.pdf
CA00COME22-12PWB
CA00COME22-12PWB
Tikiake: CA00COME22-12PWB.pdf
CA00COME22-14P01-44
CA00COME22-14P01-44
Tikiake: CA00COME22-14P01-44.pdf
CA00COME22-12PXB
CA00COME22-12PXB