APD-4AP19S-R
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-4AP19S-R
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: APD-4AP19S-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-4AP19S-R
Tau Wae APD-4AP19S-R Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6115 pcs Pepa Raraunga APD-4AP19S-R.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 19-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2248
APD4AP19SR
Whakatakotoranga 4
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
Tae Housing Black, Blue Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount