APD-3SS51-S
Hua Hua
Tau Wae: APD-3SS51-S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT
Ngā Rauemi: APD-3SS51-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-3SS51-S
Tau Wae APD-3SS51-S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2836 pcs Pepa Raraunga APD-3SS51-S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 51-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2271
APD3SS51S
Whakatakotoranga 3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 51
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kei roto - Tae Housing Brown
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -