2DD100SBR
Hua Hua
Tau Wae: 2DD100SBR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 100POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.2DD100SBR.pdf2.2DD100SBR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DD100SBR
Tau Wae 2DD100SBR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 100POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5305 pcs Pepa Raraunga 1.2DD100SBR.pdf2.2DD100SBR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Double Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096266-0107
2DD-100SBR
I2DD-100SBR
I2DD-100SBR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A