2DD100S-F172
Hua Hua
Tau Wae: 2DD100S-F172
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.2DD100S-F172.pdf2.2DD100S-F172.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 591 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DD100S-F172
Tau Wae 2DD100S-F172 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 591 pcs Pepa Raraunga 1.2DD100S-F172.pdf2.2DD100S-F172.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096442-0000
2DD-100SF172
2DD100SF172
I2DD-100SF172
I2DD-100SF172-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Double Density
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2DD100S-F172-F0
2DD100S-F172-F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO DD 100POS SKT JACKSCREW
I roto i te taonga: 1305 pcs
Tikiake: 2DD100S-F172-F0.pdf
RFQ
2DD100SBRP-5
2DD100SBRP-5
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 100POS R/A SLDR
I roto i te taonga: 841 pcs
Tikiake: 2DD100SBRP-5.pdf
RFQ
2DD100S
2DD100S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 100POS PNL MNT