2DD-100PF173
Hua Hua
Tau Wae: 2DD-100PF173
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.2DD-100PF173.pdf2.2DD-100PF173.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DD-100PF173
Tau Wae 2DD-100PF173 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5724 pcs Pepa Raraunga 1.2DD-100PF173.pdf2.2DD-100PF173.pdf
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal