2DD-100PF172
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DD-100PF172
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.2DD-100PF172.pdf2.2DD-100PF172.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 377 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 377 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DD-100PF172
Tau Wae 2DD-100PF172 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 377 pcs Pepa Raraunga 1.2DD-100PF172.pdf2.2DD-100PF172.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Double Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q10989176
Q9966087
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, Double Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2DD-100PF172F0
2DD-100PF172F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO DD 100 PIN JACKSCREW L/C
I roto i te taonga: 1248 pcs
Tikiake:
RFQ
2DD-100P
2DD-100P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 100POS PNL MNT