2DA31P-F173-F0
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DA31P-F173-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO DD 31POS PIN
Ngā Rauemi: 2DA31P-F173-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DA31P-F173-F0
Tau Wae 2DA31P-F173-F0 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga MICRO DD 31POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5134 pcs Pepa Raraunga 2DA31P-F173-F0.pdf
Patohia nga huanga - Aronga Whakatika Signal
Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Micro, 2D
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 096447-0001
2DA-31PF173F0
2DA31PF173F0
I2DA-31PF173F0
I2DA-31PF173F0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 31 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga 2DA31P-F173-F0
Flat Flex Type - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position Taitapa Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Whakaahuatanga MICRO DD 31POS PIN Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Mating Side, Female Screwlock (4-40)