2DA31P-A160
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DA31P-A160
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.2DA31P-A160.pdf2.2DA31P-A160.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DA31P-A160
Tau Wae 2DA31P-A160 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1504 pcs Pepa Raraunga 1.2DA31P-A160.pdf2.2DA31P-A160.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Double Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Cadmium Plated Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, Double Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2DA31S
2DA31S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 31POS PNL MNT