VPOL16A-12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VPOL16A-12-SIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPOL16A-12-SIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W
Ngā Rauemi: VPOL16A-12-SIP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPOL16A-12-SIP
Tau Wae VPOL16A-12-SIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4082 pcs Pepa Raraunga VPOL16A-12-SIP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.75 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.33" W x 0.51" H (50.8mm x 8.4mm x 13.0mm) Raupapa VPOL16A
Mana (Watts) 80W Packaging -
Paa / Case 11-SIP Module, 10 Leads Ētahi Ingoa 102-1293
659-40578R
VPOL16A12SIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 5 V 16A 9V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High