VPOL15A-5-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VPOL15A-5-SIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPOL15A-5-SIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.9-3.63V 54W
Ngā Rauemi: VPOL15A-5-SIP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPOL15A-5-SIP
Tau Wae VPOL15A-5-SIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.9-3.63V 54W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5283 pcs Pepa Raraunga VPOL15A-5-SIP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.9 ~ 3.63 V Momotuhi - Input (Min) 3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.34" W x 0.50" H (50.8mm x 8.6mm x 12.7mm) Raupapa VPOL15A
Mana (Watts) 54W Packaging -
Paa / Case 11-SIP Module, 10 Leads Ētahi Ingoa 102-1291
VPOL15A5SIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.9 ~ 3.63 V 15A 3V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High