VMS-550-30
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-550-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-550-30
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 150W/550W
Ngā Rauemi: VMS-550-30.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 407 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-550-30
Tau Wae VMS-550-30 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 150W/550W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407 pcs Pepa Raraunga VMS-550-30.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa VMS-550 Mana (Watts) 150W (550W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 18.33A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 18.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.