VMS-550-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-550-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-550-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 120W/500W
Ngā Rauemi: VMS-550-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 409 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-550-12
Tau Wae VMS-550-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 120W/500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 409 pcs Pepa Raraunga VMS-550-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa VMS-550 Mana (Watts) 120W (500W Forced Air)
Ētahi Ingoa 102-4471 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Standby Output, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 41.67A
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VMS-40-9
VMS-40-9
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 9V 40W